Ledri, Butrinti dhe Kida në bashkëpunim, zbulojnë datën e lansimit

190

Me 3 korrik artistët kanë vendosur ta publikojnë projektin e tyre muzikor.

“Dale”, mban titullin kënga e Ledrit, Butrintit dhe Kidës e cila është e realizuar me videoklip, shkruan lajmi.net.

Moebel THEMA

Ishte, reperi Ledri Vula ai i cili postoi një imazh bashkë me kolegët e tij teksa edhe zbuloi se kanë përfunduar xhirimet.

“DALE / 3 KORRIK, 00:00”, shkroi ai në përshkrimin e postimit derisa i vërshuan komentet nga fansat e tyre të cilëve iu erdhi befasi ky bashkëpunim.

Ndërkohë, të tre këngëtarët po i shijojnë sukseset e këngëve të lansuar së fundmi të cilat janë pëlqyer nga publiku./Lajmi.net/

Comments