Miriam Cani finalizon këngën e re [Foto]

160

Por, ato që publikon priten shumë mirë në publik, ajo numëron disa hite që vazhdojnë ende të dëgjohen, shkruan lajmi.net.

Këto ditë, Miriami ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, i cili pritet që shumë shpejt të jetë në duart e fansave të saj.

Së fundi, këngëtarja është fotografuar në një studio muzikore bashkë me Alban Skënderajn dhe Kledi Bahitin.

“Mezi pres që ta dëgjoni ju të gjithë”, është mbishkrimi që i ka lënë fotos, por nuk ka preferuar të zbulojë datën e publikimit. /Lajmi.net/

Comments