Moti sot në Maqedoni!

221

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i freskët. Do të fryjë erë e përforcuar verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 15 deri 25 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell, por i freskët me temperatura prej 0 deri 25 gradë.

Comments