Ndërron jetë një prej legjendave të futbollit shqiptar (FOTO)

236
Ndërron jetë një prej legjendave të futbollit shqiptar (FOTO)

 

Ka ndërruar jetë ditën e sotme një prej legjendave të futbollit shqiptar, ish futbollisti i Skënderbeut, Partizanit dhe Kombëtares Shqiptare, Teodor Vaso.

“Te prehesh në paqe baba. I përjetshëm qoftë kujtimi yt. Nga Marjeta Vaso- për familjen VASO (Teodor).Dt.15- 08 – 2016”, shkruan vajza e të ndjerit.

Comments