Pse Ahmeti refuzoi duelin me Thaçin? (VIDEO)

162

Image result for ali ahmeti rruga drejt

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti, i cili mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “Rruga drejt”, ka folur për platformën parazgjedhore të kësaj partie, por edhe për duelinteleviziv mes tij dhe kryetarit të PDSH-së, Menduh Thaçi.

I pyetur nga gazetarja se pse e refuzoi duelin debativ me Menduh Thaçin, Ahmeti është përgjigjur:

“Unë nuk kam refuzuar duelinme Menduh Thaçin, por nuk mendoj se do të jetë diçka e dobishme që mund të përfitojnë shqiptarët dhe nuk ka ndonjë dobi prej këtij debati”, ka thënë Ahmeti

 

Comments