Taravari në Hasanbeg: Mbeten shumë pak fjalë për tu thënë për këtë katastrofë! (VIDEO)

121

taravari

Gjatë vërshimeve të ditës së djeshme në Shkup, kryesisht në Hasanbeg, ku humbën jetën 21 persona dhe disa të zhdukur sekretari i LR-PDSH-së Arben Taravari thotë se nuk ka fjalë për të përshkruar këtë fatkeqësi.

“Takuam shumë njerëz që i ka gjetur kjo fatëkeqësi katastrofale, ishim në shpiat e disa viktimave, për fat të keq mbetet shumë pak fjalë për të thënë, por me vjen keq që nuk shoh asnjë institucion shtetëror të shëtisë nëpër rrugët e Hasanbegut”, deklaroi Taravari, Sekretar i përgjithshëm i LR-PDSH për TetovaSot

Ndryshe liderët politik sot npërmjet rrjeteve sociale ngushlluan familjet e Hasanbegut./TetovaSot/

Comments