VIDEO /Pamjet e frikshme të uraganit Mathew në Florida

178

 

Moebel THEMA

VIDEO /Pamjet e frikshme të uraganit Mathew në Florida

Uragani Mathew tashmë ka mbërritur në brigjet e Floridas në SHBA dhe po shkatërron çfarë I del përpara.

Më poshtë është video e publikuar nga agjensia amerikane për tornado e cila tregon fuqinë shkatërruese të këtij uragani.

Lexo edhe

Comments