Ahmeti: Ja misioni ynë në Shkup me LR-PDSH dhe Besën (VIDEO)

339

Image result

Anëtari i lartë i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti në një deklaratë për TV21 ka folur për qëllimin e vizitës dhe takimeve të tij bashkë me Albin Kurtin me udhëheqësit e partive jashtëparlamentare të LR-PDSH dhe Lëvizjes BESA.

Ja deklarata e Shpend Ahmetit:

Comments