Mavraj: Për Shkupin, Tetovën e gjithë trojet shqiptare

272

mavrajjjjjMbrojtësi i Kombëtares Shqiptare Mërgim Mavraj ka bërë një urim të veçantë në rrjetet sociale pas fitores së Shqipërisë ndaj Maqedonisë 2-1.

“Per #Shkup #Tetove dhe gjithë trojet Shqipetare” shkruan Mavraj në Facebook.

Ndeshja e luajtur në dy ditë mes Shqipërisë dhe Maqedonisë për shkak të reshjeve të dendura përfundoi në favor të kuqezinjve që i dhanë kështu 3 pikët e para në Eliminatoret e Kampionatit Botëror Rusi 2018.

mavraj

Comments