Një fundjavë ndryshe për Ardit Gjebrean dhe familjen e tij!

199
Moderatori dhe këngëtari Ardit Gjebrea këtë ditë ka lënë pas angazhimet në punë.
Ai bashkë me gruan dhe vajzën kanë vendosur që fundjavën ta kalojnë në natyrën e Rehovës, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, Arditi ka publikuar disa imazhe nga kjo shëtitje, ku dukej se po kalonte për mrekulli bashkë me familje.

Tash e një kohë, Ardit Gjebrea ka lënë anash muzikën, projekti i tij i fundit është “Për ty” në duet me vajzën e  tij, Anën. /Lajmi.net/

Comments