Pëmbys Barcelona , barazon Manchester City

166


Barcelona përmbys gjithcka në pjesën e dytë me një Arda Turan të shkëlqyer që barazoi por edhe luajti një ndeshje fantastike transmeton Faktiditor .I sapo futur në lojë  pjesen e dyte , ai barazoi me një gol perfekt ndërsa Pique përmbysi gjithcka me një gol më shumë i krijuar nga pakujdesia e mbrojtjes vendase.Barcelona tashmë ka gjashtë pikë dhe udhëheq grupin pasi në ndeshjen tjetër Celtic dhe City në një ndeshje me shumë gola u ndanë në barazim./Faktiditor/.

 

Moebel THEMA

https://www.youtube.com/watch?v=YNNEmoDxJX0

 

Comments