Unai Emery fion trofeun e parë tek PSG (VIDEO)

218

PSG ka fituar Superkupën e Francës, duke e mundur në finalen Lyonin, me rezultat të thellë 4:1.

Ky është trofeu i parë i trajnerit Unai Emery te PSG, që këtë verë ka zëvendësuar Laurent Blanc.

Pastore, Lucas, Ben Arfa dhe Kurzawa shënuan për PSG-në, ndërsa golin e vetëm për Lyon e shënoi Tolisso.

 

https://www.youtube.com/watch?v=bNgiO2wBUZg

Comments