Rreth 100 të lënduar nga shkrepja me armë në festën e birrës

223

2

Sot rreth orës 23:00 është gjuajtur me armë.

“Ju njoftojme se më datë 29.07.2016 rreth ores 23;00 nga njesite patrolluese është raportuar se në Sheshin ,,Zahir Pajaziti’’ ka pasur të shtena me armë . Në vendin e ngjarjes janë gjetur edhe disa gezhoja. Lidhur me këtë rast kemi marr një informate që një person i mitur rreth 15 vjeç është i plagosur në kembën e majtë dhe i njejti ështe derguar në QKUK. Policia është ne vendin e ngjarjes dhe per momentin situate eshte nen kontroll”, ka thënë Borovci.

Deri tani njoftohet se janë lënduar rreth 100 persona./parrotlla.net/

Comments